YASAL UYARI

 

LÜTFEN DİKKAT

1117 Sayılı Muzır ve Neşriyatan Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 18 yaşından küçüklerin,  İlan sitesini gezmeleri, içerik kopyalaması, başka yerlerde paylaşması yasaktır.

İlan sitesi  Kişisel Blog ve Web Sitesi Tanıtım Sayfasıdır.

Bu siteyi gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir.

Site Yöneticileri 18 Yaşından küçük internet kullanıcılarının bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlenmesi konularında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

 internet adresinin ilanlardaki kişi ve kurumlarla hiç bir alakası yoktur. Verilen İlanlardaki İçeriğin sorumluluğu veren kişiye aittir.

18 Yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır.

 

Anne – Baba ve ebeveyn sıfatında olan herkesin dikkatine !

Microsoft firması, zararlı içerik taşıdığına inandığınız sitelere erişimi kısıtlayan program geliştirmiş ve ücretsiz olarak herkesin kullanımına sunmuştur.

Lütfen bu programi altta yazılı adresten yükleyip bilgisayarlarınıza kurunuz ! Yetişkin olmayan (-18) bireylerin korunmasına yardım ediniz !

Programi Buradan indirin

 

Sitemizde Türk Ceza Kanununun 226.maddesine uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemiz Türk Ceza Kanununun 5651 (İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun) kesinlikle kabul etmiş olup TCK Yapacağı şikayetleri kesinlikle değerlendirecektir. TCK tarafından uygunsuz görülen konuların derhal kaldırılması tarafımızdan sağlanacaktır. Ayrıca yanlış bilgi içeren,verilen ilan ile alakası olmadığı halde 3.şahıslar tarafından verilen ilanlarda adı yada iletişim bilgisi geçen kişiler e-mail adresimizden bizlerle irtibata geçerek söz konusu ilanın yayınını durdurabilir.VİP İLANLAR

İstanbul

Maltepe

Reklam


İstanbul

Fulya

Reklam


İstanbul

Kadıköy

Reklam


İstanbul

Bağcılar

Reklam


İstanbul

Şişli

Reklam


İstanbul

Yakacık

Reklam


İstanbul

Beşiktaş

Reklam


İstanbul

Avcılar

Reklam


İstanbul

Pendik

Reklam


İstanbul

Sarıyer

Reklam


İstanbul

Taksim

Reklam


İstanbul

Bebek

Reklam


İstanbul

Pendik

Pendik Merkez Escort


İstanbul

Tuzla

Reklam


İstanbul

Beylikdüzü

Reklam.